تبلیغات

مهم ترین نکات در طراحی سایت اگهی

  • رعایت اصول ریسپانسیو در طراحی سایت اگهی
  • سرعت لود و بارگذاری بالا
  • قوی بودن سایت اگهی از نظر گرافیکی و ظاهری
  • به روز رسانی سایت و استفاده از مقالات و اخبار مرتبط با اگهی
  • افزودن قابلیت اشتراک گذاری برای اگهی
  • استفاده از متا تگ های مرتبط برای بهینه سازی سایت اگهی

آیتم های تخصصی طراحی وب سایت تبلیغاتی و نیازمندی

تبلیغات

تعریف گروه نیازمندیها و آگهی ها و تبلیغات

در وب سایت تبلیغاتی و آگهی رایگان میتوانید به انتخاب خودتان و تحت مدیریت خودتان گروه ها و زیر گروه های اصلی و فرعی را ایجاد نمایید. طراحی مکانیزم ایجاد نمودن گروه های اصلی و فرعی میتواند وب سایت شما را گسترده و کاربران وب سایت شما را افزایش بدهد.

تبلیغات

لیست آگهی های ثبت شده و بررسی محتوایی

این بخش برای افزایش ترافیک وب سایت و کسب درآمد از وب سایت برای شما بسیار لازم میباشد. در طراحی پنل کاربری شما نهایت دقت و تجربه خود را به کار خواهیم بست تا شما کنترل کامل و متمرکزی را بر روی تمامی صفحات وب سایت درج آگهی و نیازمندی خود داشته باشید.

تبلیغات

ایجاد پکیج تعرفه برای آگهی ها

جذب پول رمز حیاط و ماندگاری وب سایت آگهی و نیازمندی شما خواهد بود. در طراحی آن در پنل مدیریتی تمامی حالتها را در نظر گرفته ایم تا شما بتوانید در هر لحظه آن را پیاده سازی نمایید.

تبلیغات

نمایش منتخب آگهی ها

در این قسمت از وب سایت میتوانیم به آخرین تغییرات در آگهی ها اشاره نماییم تا کاربران آنها را بیشتر رویت نموده و بر روی آن کلیک نمایند. با این کار در نهایت کاربران بیشتر در وب سایت آگهی شما خواهند ماند و در نتیجه بازدید و رتبه شما در گوگل بالا خواهد رفت.

تبلیغات

ارتباط کاربران با آگهی دهنده

در این قسمت کاربران میتوانند در زمینه آگهی مربوطه با آگهی دهنده ارتباط برقرار نموده و از صحت آگهی اطمینان حاصل نمایند. معمولا در وب سایت های آگهی و نیازمندی که در اینترنت فعال هستند وجود چنین صفحه ای بسیار لازم و ضروری میباشد چرا که کاربران مدت زمان بیشتری را میتوانند در وب سایت نیازمندی شما صرف نمایند.

تبلیغات

امکان پرداخت

پنل مدیریتی چنین سایت های بزرگ و پیچیده از مهمترین قسمتهای آن میباشد. توسط این بخش میتوانید تمام وب سایت خود را از هر نقطه نظری بررسی و ردیابی نمایید. مشاهده تراکنش ها تا آگهی های داده شده در روز و مدیریت افراد ثبت نام شده در وب سایت و ....

هم اکنون طراحی سایت خود را با ما در میان بگذارید.