درباره ما

معرفی آداک

گروه نرم افزاری آداک “ADAK” با هدف تولید سیستم های اتوماسیون سازمانی و نرم افزارهای وابسته برای ارتقاء کیفی تجارت الکترونیک و بهبود زندگی دیجیتالی، فعالیت رسمی خود را با کارشناسانی با تجربه و حرفه ای از حوزه برنامه نویسی و فناوری اطلاعات در سال ۱۳۸۹ آغاز نمود . این گروه با تلاش مستمر و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، توانست در مدت زمان کوتاهی به تولید محصولات نرم افزاری متنوعی دست یابد. از ویژگی های شاخص این محصولات، اینست که طیف وسیعی از نیازهای نرم افزاری یک سازمان مدرن را پوشش می دهد همچنین انعطاف پذیری آن ها به گونه ای است که گستره وسیعی از کسب و کارهای کوچک تا سازمانهای بزرگ دولتی را شامل می شود.

ارزش های سازمانی

شرکت آداک، انجام هر عملی را فقط از مجرای ارزشهای سازمانی می بیند و در صورت همراستایی با ارزشها، کار را به انجام می رساند.

  • مشتری: کیفیت سرویس ها، محصولات و تعاملات ماست که مشتریان را وفادار می سازد.
  • صداقت و انصاف: تعهد نسبت به شفافیت تمام فرآیندها، سرویس و محصولات در تمامی سطوح
  • کارتیمی: توجه ویژه به سرمایه های انسانی و تلاش در قالب یک تیم واحد و منسجم جهت رسیدن به اهداف سازمانی
  • نوآوری: نوآوری محصولات و خدمات سرلوحه کار ما می باشد.
  • تعالی سازمانی: تعهد به بهبود مستمر پرسنل، منابع، سرویس ها و محصولات شرکت جهت بهترین بودن
Castle Water - Herald post - main

ماموریت ما

فرقی ندارد که شما کاربر عادی باشید یا سازمانی بزرگ، ماموریت ما، فراهم ساختن الگویی مناسب با تولید محصولاتی است که بتواند نیازهای کسب و کار تان را رفع کند و موجب سودآوری و بهره وری سازمانتان گردد.

business-wallpaper-hd
هدف ما

آنالیز کسب و کار خریداران، تولید نرم افزار و اجرای تمامی پروژه های برنامه نویسی با جدیدترین و به روزترین تکنولوژی های دنیا توسط گروه های متخصص و حرفه ای